Ako si ma AKÁŠA pritiahla

Už pred rokom som sa prihlásila na bezplatný webinár o Akášických záznamoch, ale na kurz ma to vôbec nelákalo. Cítila som v tele stále slovo nie. Kamarátka si kúpila knihu o Akáši, ktorú mi chcela požičať, ale ani to ma neoslovilo.

Až tento rok, tento mesiac to prišlo. Začala som nad AKÁŠOU premýšľať. Čo ak je to ten spôsob, ktorý ma posunie vpred. Mám toľko zakúpených kurzov, viac ako prstov na rukách a napozeraných skutočne veľa kurzov a webinárov zdarma a stále hľadám a hľadám. Čo ak si naozaj nepotrebujem viac študovať, ale si len sadnúť, vytvoriť priestor sama pre seba a počúvať čo práve teraz potrebujem? A tak vzniklo vo mne chcenie, áno, chcem to skúsiť.

Stačilo rozhodnutie a veci sa začali skladať tým správnym smerom. Sestra mi postrážila deti a ja som sa mohla prihlásiť na celodenný kurz o AKAŠI.

Akáša sa mi zapáčila natoľko, že som sa rozhodla napísať o nej článok, možno osloví aj vás.

Čo je to tá Akáša?

Akáša je energetický priestor, ktorý má energiu všetkých inkarnácií našej duše. Akáša je priestor plný porozumenia, súcitu, podpory, lásky, ktorý nám pomáha pri sebarozvoji.

Čo sú Akášické záznamy?

Sú to energetické záznamy, ktoré obsahujú všetky myšlienky, pocity, situácie a presvedčenia, ktoré boli súčasťou ktoréhokoľvek nášho života.

Ako sa napojím na moje Akášické záznamy?

Existuje viacero spôsobov. Ja som sa na kurze naučila napojiť na moje záznamy a záznamy iných ľudí s ich povolením prostredníctvom vstupnej modlitby alebo meditácie.

Ako taká Akáša vyzerá?

Existuje veľa možností ako sa vám Akáša môže ukázať. Dokonca môže byť vždy iná. Je to energetický priestor, neexistuje v hmote. Môžeš vidieť napríklad svetelné bytosti, záhradu, spomienku, knižnicu a nemusíš vidieť vôbec nič, môžeš ju len vnímať ako energiu, cítiť.

Je to na mňa príliš EZO, mám z toho strach…Čo s tým?

Ja som sa toho tiež zo začiatku bála, už ani neviem prečo 😊. Akáša je láskavý priestor, keď ho ucítite, tak sa strach rozplynie. Dokonca ak sa bojíte položiť otázku, je to tiež v poriadku. Niekedy úplne stačí, že v tom priestore „len“ ste. Mne sa občas stáva, že zabudnem s akou otázkou som do Akáši vstúpila, lebo hneď ma privítajú nádhernou energiou v ktorej nič nepotrebujem.

Kto ťa tam privíta?

Pri otvorení Akášických záznamov komunikujeme s Majstrami, Učiteľmi a Milovanými.

Majstri sú Bytosti, ktoré s nami boli počas viacerých životov.

Učitelia nám pomáhajú prejsť našimi životnými lekciami.

Milovaní sú tí, ktorí s nami boli v tomto živote, ale už nie sú s nami vo fyzickej podobe.

Na čo sa môžem v Akášických záznamoch opýtať?

Akáša je priestor vytvorený špeciálne pre každého jedného z nás. Môžeme sa opýtať na čokoľvek, čo nás zaujíma. V Akáši dostaneme odpoveď podľa našej úrovne vedomia a v prípade, že sme na odpoveď v danej chvíli pripravený. Nedostaneme odpoveď ak nie je v náš najvyšší prospech alebo ak sa nás netýka.

Kedy môžem  vstupovať do Akášických záznamov?

Do svojich Akášických záznamov môžeme vstupovať kedykoľvek a koľkokrát za deň chceme, potrebujeme, cítime. Do Akášických záznamov inej osoby len s jej povolením, inak je to zakázane, alebo sa záznamy ani neotvoria.

Čo ešte môžem v Akáši zažiť?

V Akáši môžeme požiadať o liečenie Najvyšším Akášickým svetlom, ktoré prečisťuje situácie, „lieči“, transformuje a odhaľuje. Niektoré žienky z kurzu chodia do Akáši aj spať cez noc, ale to už odporúčam absolvovať kurz 😊 Ak potrebujete nájsť odpoveď na vašu otázku, tak vám stačí sedenie s niekým, kto vie vstúpiť do Akášických záznamov.

Má Akáša pravidlá?

V Akášických záznamoch sa nepýtame uzatvorené otázky, kde je odpoveď ÁNO alebo NIE napríklad: Mám dať výpoveď z práce? Mám sa rozviesť?

Nepýtame sa na časové obdobie, kedy sa čo stane napríklad: Kedy sa vydám? Kedy otehotniem? Kedy zomriem? Pretože Akáša nepozná čas 😊. Kedy sa veci stanú závisí len od nás, pretože je len a len na nás, aké kroky robíme vo svojom živote preto, aby sa zhmotnili naše sny.

Po sprístupnení Akášických záznamov je potrebné tieto záznamy uzavrieť.

Napadá mi ešte jedno veľmi dôležité pravidlo – nikdy nevstupovať do Akášických záznamov inej osoby bez jej súhlasu! Akáša je veľmi súkromné a posvätné miesto, nepýtame sa na druhých ľudí, ale pýtame sa cez seba ako napríklad: Čo môžem urobiť ja, aby som podporila alebo aby som pomohla (komu)? Ak chcete vedieť na čo všetko sa môžete v Akáši opýtať, prečítajte aj článok Ako a čo sa pýtať v Akášických záznamoch.

S láskou,

Janka

Štítky:
Som ženou, manželkou, maminkou, dcérou, sestrou a tvorkyňou môjho života a projektu "Dary ženy". O mne a projekte si môžete prečítať tu
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *