1. darček pre Teba!

Máš jedinečnú možnosť získať ebook s názvom "Prehľad 7 čakier". Jediné čo potrebuješ urobiť, je vyplniť formulár nižšie a ja ti pošlem email s odkazom na Tvoj darček.

Ďakujem Ti, že si prejavila záujem o ebook "Prehľad 7 čakier" a chceš sa vybrať na cestu spoznávania našich energetických centier – čakier.

Ak poznáme náš energetický systém, zložený zo 7 čakier môžeme sa stať vlastným liečiteľom.

Ak sú naše energetické centra v harmónií žijeme život v ľahkosti, doslova plynieme životom a energia prúdi celým naším telom.

Ak máš pocit, že sa ti v živote opakujú určité situácie, vzorce, závislosti, nespokojnosť, strach, hnev, úzkosť alebo dokonca i choroba, často to súvisí práve s tým, že niektorá alebo niektoré čakry nie sú v harmónii.

Som rada, že si sa rozhodla objavovať svoju jedinečnú cestu liečenia, osobného rastu a žitia v radosti, hravosti a ľahkosti.

Vyplň tento krátky formulár aj ja ti do 24 hodín pošlem Tvoj darček ebook "Prehľad 7 čakier".

Ak hľadáš sprievodkyňu, ktorá Ti ukáže ako môžeš zlepšiť tvoj život, som tu pre Teba.

Som sprievodkyňou žien s celostným presahom. Okrem toho, že som certifikovanou koučkou NLP (Neuro-Lingivstického programovania), pracujem nie len s mysľou, ale i s energiou, ktorá nás obklopuje a ktorou SME. Milujem kvantovanie, kakaové ceremónie, intuitívny tanec a AKÁŠU. Všetko dokážem s ľahkosťou a v jemnosti prepojiť a priniesť Ti počas sedenia.

Rada Ťa budem sprevádzať časťou tvojho života, v ktorej potrebuješ ukázať možnosti, ktoré máš. Učím ľuďí, že VŠETKO, čo potrebujú majú v SEBE.

S láskou,

Janka

Ak túžiš získať viac informácii, vytvorili sme ONLINE KURZ "CHRÁM LIEČENIA".

Ďalšie informácie ku obsahu kurzu nájdeš na stránke:

Dary ženy - Chrám liečenia

celý obsah kurzu sa nachádza na našej FB stránke:

FB skupina Chrám liečenia

Chceš sa ma na niečo opýtať, tu sú moje kontaktné údaje.