Ako a čo sa pýtať v Akášických záznamoch

Akášické záznamy nám sprostredkúvajú náhľad na akúkoľvek životnú situáciu, ktorú momentálne vo svojom živote riešime. Informácie, ktoré dostávame sú neutrálne. V Akáši informácie jednoducho len sú – bez hodnotenia, nečakajte žiaden súd ani karhanie. Očakávajte súcit a lásku, ktorú pre nás majú bytosti v každom okamihu nášho života.

Dôležitá je vaša pripravenosť a otvorenosť prijať informácie, ktoré dostanete. Správy z Akáši sú to preto, aby nás posilnili bez ohľadu na to, čo sa dozvieme. Akáša nám ukazuje nás samých a pravdu o nás.

Akáša sa na nás pozerá ako na tvorcu a zdroj všetkého v našom živote. Informácie z Akáši sú pre nás podporujúcim nástrojom, to ako ich využijeme je naša zodpovednosť. Nik a nič za nás nemôže rozhodnúť. My si tvoríme náš život v každom okamihu podľa toho, čo si myslíme, cítime, vnímame, aké rozhodnutia a kroky robíme. Viac sa môžete dočítať v mojom predchádzajúcom článku Ako si ma AKÁŠA pritiahla.

V Akáši je múdrosť, ktorú v našej aktuálnej situácii potrebujeme a možnosti, ako sa dajú veci riešiť. Akáša nám nedáva presný postup krok za krokom. Akáša nám ukazuje možnosti.

Dostávame otvorené informácie a je len na nás ako si ich spracujeme a čo urobíme ďalej v našej realite. Nie všetky informácie, ktoré dostaneme nám môžu byť prijemné.

Pri každom čítaní z Akášických záznamov dostaneme také informácie, ktoré sú pre nás v túto chvíľu dôležité a na ktoré sme pripravení.

Doporučujem si nad otázky, ktoré chcete položiť v Akášických záznamoch, sadnúť počas viacerých dní. Opýtať sa sama seba, či je to naozaj to, na čo chcete počuť odpoveď. Pýtajte sa na to, čo vás najviac zaujíma, nie na to, čo sa pýtala v Akášických záznamoch kamoška 😊

Pri tvorení otázky využívame slová ako napríklad AKO, AKÁ, AKÉ, AKÝ, ČO, PREČO, ODKIAĽ. Samozrejme sa nemusíme obmedzovať len na tieto, veď my predsa už vieme, že máme veľa možností 🙂

Ak neriešime v živote nič konkrétne, môžeme sa pri čítaní z Akášických záznamoch opýtať univerzálnu otázku: Čo potrebujem vedieť práve teraz?

To na čo sa v Akášických záznamoch nepýtame nájdete v článku Ako si ma AKÁŠA pritiahla.

Otázky na inšpiráciu

Čo potrebujem práve teraz vedieť?

Prečo mám strach z výšok, z …..?

Prečo sa mi nedarí v práci?

Ako môžem rozšíriť moje podnikanie?

Čo mi bráni v predaji mojich služieb alebo produktov?

Aká je príčina mojej choroby?

Ako sa môžem uzdraviť?

Ako môžem podporiť svoje zdravie?

Ako si môžem nájsť partnera?

Ako môžem podporiť moju finančnú hojnosť?

V akom vzťahu boli moji terajší príbuzní (manžel, syn, dcéra) v minulých životoch?

Aké sú moje dary?

Aké je moje poslanie?

Prečo som prišla na svet?

Je niečo z mojich minulých životov čo potrebujem spracovať v súčasnom živote?

Aká je jedna z hlavných lekcií, ktorú sa mám v tomto živote naučiť?

Ako môžem slúžiť svetu?

Čo mi chce moja duša teraz povedať?

Do načítaných informácie je vhodné vložiť vlastný úsudok. Informácie nechať prejsť vnútorným filtrom a skĺbiť s tým, čo je tu a teraz. Brať tieto správy ako vhľad do našej situácie. Zodpovednosť za to, ako tieto informácie využijeme, je naša zodpovednosť, preto sa nad nimi zamyslíme kľudne i viackrát.

Nasledujúce 2 az 3 mesiace po čítaní z Akášických záznamov sa môže položená otázka začať otvárať. To znamená, že sprostredkované informácie nemusíme pochopiť hneď, ale môžeme ich pochopiť napríklad až časom. Tým, že položíme v Akášických záznamoch otázku dávame najavo, že sme pripravený ísť ďalej. V našom živote sa začnú objavovať prijemné a niekedy menej prijemné veci, ktoré sa začnú skladať alebo zapadať do iných súvislosti.

Čím pripravenejší a otvorenejší je človek, tým kvalitnejšie informácie pre neho prichádzajú. Občas sa môže stať, že dostaneme odpoveď na niečo iné ako sme očakávali podľa položenej otázky. Áno, aj to je v poriadku, pretože táto odpoveď môže byť pre nás väčším prínosom. Dôverujme v proces života a v proces božského načasovania.

Ak máte otázku, ktoré by ste chceli položiť vo vašich Akášických záznamoch a hľadate niekoho, kto vám ju sporstredkuje, napíšte mi. Budem sa tešiť na každého jedného z vás a vaše otázky.

S láskou,

Janka

Som ženou, manželkou, maminkou, dcérou, sestrou a tvorkyňou môjho života a projektu "Dary ženy". O mne a projekte si môžete prečítať tu
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *